Serwis naprawa Zapytaj o cene

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - fbrill

Pages: 1 2 3 [4]
46
Dyskusje o ekspresach do kawy Dolce Gusto / Co zakup kawy
« on: November 05, 2013, 11:31:15 AM »
Hi, wygrałem w ekspres do kawy w konkursie w radiu i umieścić go do pracy (w domu nikt nie chciał go). Kawa (a zwłaszcza čokočíno) z nich jest dobry moooooc i koledzy byli bardzo entuzjastyczni i zawsze poszedł na kawę.Jedynym minusem dla mnie jest to, że musi kupić kapsułki, mimo że obecnie sprzedawane prawie wszędzie, ale kiedy do kawy (lub inne "kawa") oblicza koszty to, to wychodzi więcej niż "normalnej" kawy. Więc gdy koledzy picia kawy często, ale nie konieczne, kilka razy dziennie, gotowane normalnej kawy. Osobiście wolę klasyczne kawy mielonej powitał gdzie wylewa i zrobić dzbanek kawy. Cóż, nie wiem, czy mogę pomóc, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się zapytać ...

47
Mam DeLonghi Magnifica Super! Mogę porównać - miałem wcześniej Gaggia, dużo droższą, ale ten jest jak dla mnie o wiele lepszy.

48
O jaki konkretnie ekspres chodzi, na kapsułki, kolbowy czy ciśnieniowy?

49
Dyskusje o ekspresie do kawy DeLonghi / Jaki model Delonghi jest najlepszy?
« on: November 05, 2013, 10:36:21 AM »
Chcę kupić ekspres Delonghi, ale nie wiem jaki model? Co polecacie?

50
Mamy Circolo i jesteśmy szczęśliwi. Kawa jest świetna, oraz duży wybór  kapsułek. Kawa z Jury,  jest porównywalna.  Nespresso nigdy nie miałem. : Nie wiem:

51
Polecam  Nespresso Krups. Kawa jest smaczna a kapsułki w przystępnej cenie.

52
Tak, kawa jest naprawdę smaczna, bardzo go polecam. Wrzucasz tylko swoją ulubioną kapsułkę i kawa gotowa. Nespresso jest super :-)

53
Witaj,

Chciałbym zapytać, czy ktoś z was ma doświadczenie z ekspresem Krups Nespresso?.
Czy ktoś posiada taki ekspres i mógłby podzielić się opinią?

Pages: 1 2 3 [4]