Serwis naprawa Zapytaj o cene

Author Topic: Co zakup kawy  (Read 1449 times)

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Co zakup kawy
« on: November 05, 2013, 11:31:15 AM »
Hi, wygrałem w ekspres do kawy w konkursie w radiu i umieścić go do pracy (w domu nikt nie chciał go). Kawa (a zwłaszcza čokočíno) z nich jest dobry moooooc i koledzy byli bardzo entuzjastyczni i zawsze poszedł na kawę.Jedynym minusem dla mnie jest to, że musi kupić kapsułki, mimo że obecnie sprzedawane prawie wszędzie, ale kiedy do kawy (lub inne "kawa") oblicza koszty to, to wychodzi więcej niż "normalnej" kawy. Więc gdy koledzy picia kawy często, ale nie konieczne, kilka razy dziennie, gotowane normalnej kawy. Osobiście wolę klasyczne kawy mielonej powitał gdzie wylewa i zrobić dzbanek kawy. Cóż, nie wiem, czy mogę pomóc, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się zapytać ...

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
Re: Co zakup kawy
« Reply #1 on: November 05, 2013, 11:31:59 AM »
Hello. Mamy go w domu przez około rok i nic więcej (mamy go w prezencie).

Plusy: bardzo proste i szybkie przygotowanie. Absolute konserwacji w zakresie czyszczenia. Może on mieć postać kapsułki, która przechodzi przez wodę, i kapsułka jest następnie wyrzucić. Nigdzie nie jest brud.

Wady: idź i korzystać tylko z kapsułek przeznaczonych specjalnie dla Dolce Gusto. Espresso wychodzi około 8 koron, cappuccino (i inne rzeczy, gdzie jest kapsułka z mlekiem) na około 15 koron. Kapsułki produkowane tylko Nescafe (i będzie to przeszkodą - jest to jedna z niewielu marek kawy, że nie można big_smile)

Ale naprawdę przyzwoite espresso w nim po prostu nie zrobi :-(

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: November 05, 2013, 11:32:55 AM »

Tylko co tesco oferuje w akcji. Dziewczyna zachwycony mnie wydaje się, że "drogie" kawy.
1 krab.8 kawa i suš.mlékem piece. . Ie tygodniowe zużycie jednego człowieka i jest to jeden pakiet 12o CZK, 1 miesiąc osoba.Takže o 32 Kafi, 480 CZK, a nie tylko jeden! osób w gospodarstwie domowym. I takie zużycie finansowo ... jak fasola czy neskafe gruntu nie, ani z mlekiem. Nawet jeśli piję tylko arabski. Piła dziewczyna by čokověc i byłoby tylko miesiąc na 1ooo pić rano, -.
Co więcej, nie lubię być zależna tylko od jednego dostawcy Kave i monopolu mleka już wiesz, to ceny tylko różne i można oglądać. Zostanę i włoski ekspres do kawy lub kapanie lub czasami kawa w kawiarni ...

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: November 05, 2013, 11:39:30 AM »

Dolce Gusto mamy w domu, a kawa jest doskonała od niego, i to jest dobre, że można je kupić w różnych wypełnień, mam na myśli różne rodzaje kawy uśmiech

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: November 05, 2013, 11:40:15 AM »
Witaj, Kupiłem Dolce Gusto i muszę powiedzieć, że nie chcę innej kawy. Gdzie to nory kawa rozpuszczalna z uśmiechem mleka. Ale jak piszesz, to kwestia gustu i smaku. Mój mąż pije Turk, więc tylko Gusto to prezent dla mnie raczej uśmiech Mieliśmy szczęście, że jesteśmy pracodawca może kupić naprawdę dobrą cenę AIS zamówieniach kapsułek nie jest problem .... i to już dziś są naprawdę wszędzie.

fbrill

• Jr. Member
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: November 05, 2013, 11:41:28 AM »

Przez długi czas rozwiązania, że kupując go też ... coffee Mooc mi smakuje ... hllavně i ani nie pije kawę często, więc od czasu do czasu ciesząc żywności dałbyś nam wystarczy ... ale uderzyło mnie te różnice cen ... w Elektroworldu miał go na 3,300, - przed świętami widziałem go gdzieś na 2,299, - itd. .. Widziałeś go już po świętach, a czasem w akcji ...? , które kosztują mniej niż 3,300, -?