Serwis naprawa Zapytaj o cene

Author Topic: Top 5 najpopularniejszych ekspresów do 1500 zł  (Read 697 times)

admin

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 72
    • View Profile
Top 5 najpopularniejszych ekspresów do 1500 zł
« on: February 25, 2016, 01:53:32 PM »
Espresso cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Ta mała porcja napoju z niewielką ilością piany na wierzchu (tzw. crema) stanowi prawdziwą esencję kawy i potrafi dodać energii na resztę dnia. Jednak wymaga też odpowiedniego przygotowania. I tutaj z pomocą przychodzi ekspres ciśnieniowy, który pozwoli szybko i wygodnie przyrządzić ją w domu lub biurze.

Modele w kategorii cenowej 1000-1500 zł są często wyposażone w elektroniczny wyświetlacz, który ułatwia sterowanie urządzeniem. Dodatkowo na zwiększony komfort użytkowania mogą wpływać diody oraz wskaźniki informujące o różnych parametrach, jak np. konieczność wymiany pojemnika na fusy.

Warto też zwracać uwagę na ciekawe dodatkowe funkcje, jak choćby możliwość wyboru temperatury kawy, regulacja twardości wody lub automatyczne usuwanie i płukanie kamienia.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich DeLonghi, Saeco, Nivona, Krups, Philips oraz Zelmer, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem.

1. DeLonghi ECAM 22.110 B
2. Krups EA 8050
3. DeLonghi ESAM3000B
4. DeLonghi ESAM 4200
5. DeLonghi ESAM 3200 S